Popis

POZVÁNKA
BARRAL INSTITUT V ČESKÉ REPUBLICE VÁS ZVE NA WEBINÁŘ  ... POD VEDENÍM ZAHRANIČNÍHO LEKTORA PIERRA VEYE Z FRANCIE

Termín a čas konání: ... (20:00 - 21:00)

Setkání proběhne online přes platformu ZOOM

Cena kurzovného: ZDARMA

Lektor kurzu: Pierre Vey, DO
Francouzský osteopat, oficiální lektor Barral institutu (výuka kurzů VM1 – VM4, NM1 – NM5, LT1 a dalších). 30 let praxe v oboru, 20 let lektorská činnost, 2 roky vědecká činnost.

Základní náplň online workshopu je:
...

Workshop je koncipován jako úvod do výuky Viscerovaskulární manipulace se zaměřením na manuální terapii tepenného a venózního systému.

Účastníci mají možnost získat obecný překlad o výuce této manuální techniky a formou přímých dotazů na lekora získat odpovědi na specifické klinické případy z praxe.

Webinář bude veden v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

BARRAL INSTITUT (BI) -
vzdělávání na poli manuální medicíny již od roku 1985

Barral institut je mezinárodní organizace, která se zaměřuje na vzdělávání či postgraduální trénink a dále na výzkum zaměřený především na terapeutické techniky Viscerální a Neurální manipulace. Základ práce institutu staví na lepším porozumění a validitě terapeutického účinku těchto terapií.
 
BI vede mezinárodní semináře či kurzy, kde vzdělává a trénuje zdravotníky a další praktiky ve správnosti manuálního provedení daných technik a podporuje vzdělávání široké veřejnosti o existenci a terapeutické hodnotě technik Viscerální manipulace a Neurální manipulace. Studenti se v zahraničí rekrutují z řad lékařů, fyzioterapeutů, osteopatů, chiropraktiků a akupunkturistů.
 
Barral institut je mezinárodní organizace nabízející kontinuální vzdělávání a možnost získání mezinárodního certifikátu z inovativních manuálních terapeutických technik, které jsou stále rozvíjeny francouzským osteopatem a fyzioterapeutem Jeanem-Pierrem Barralem. Barral spolupracuje v rámci vývoje a výzkumu Viscerální Vaskulární manipulace, Neurální manipulace a Inovativní manuální terapie kloubů s francouzským osteopatem Alainem Croibierem.
 
Vzdělávání je poskytováno v rámci těchto technik:
Viscerální manipulace
Viscerální Vaskulární manipulace
Neurální manipulace
Inovativní manuální terapie kloubů

Podrobnosti o kurzu

Místo: ZOOM PLATFORMA
Lektor: Pierre Vey, DO
Datum zahájení:
Datum ukončení:
Kapacita: 100 osob

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Kontakty

Sídlo: Kudrnova 95/22, 150 00 Praha 5 – Motol

Telefon: 220 571 447, +420 604 761 454

E-mail: helena.touskova@volny.cz

Rychlý dotaz